İndirim!

Danik Sanal Öğretmen Kartları Seti

140,00  100,00 

Özellikleri:
– 3-7 yaş arası çocuklar için İngilizce;
– Arttırılmış gerçeklik destekli, telif hakları saklı eğitim tekniği “Danik Sanal Öğretmen”.
– Çocuğunuz artırılmış gerçeklik dünyasında hayvanlarla tanışır ve onlarla ilgili ilginç bilgiler öğrenir.
– Ders 1: Güzel yazı defterleri ve sanal öğretmenle birlikte 1 den 10’a kadar sayıları öğreniyoruz.
– Ders 2: Güzel yazı defterleri ve sanal öğretmenle birlikte şekilleri öğreniyoruz”.
– Ders 3: Renkleri öğreniyoruz.
– Ders 4: Haftanın günlerini öğreniyoruz.
– Ders 5: Vücudumuzun organlarını öğreniyoruz.
– Müzik ve seslendirmeler profesyonel sanatçılar tarafından yapılmıştır.
– Eğlenceli iki çocuk şarkısı “Ona Kadar Sayalım”, “Haftanın Günleri”.
– Dil seçeneği:Türkçe, İngilizce, Almanca, Rusça, Ukraynaca, Fransızca, İspanyolca,Lehçe.
– Kitapta bulunan eğitim materyalleri, farklı yaşlarda ki çocukların kullanması için uygundur.
– Uygulamanın kitabını, kitapçılardan veya web sitemizden satın alabilirsiniz.

Stok kodu: 9786058278752-1 Kategoriler: Etiketler:

Açıklama

Danik Sanal Öğretmen Seti 7 Kitap

Barkod Kodu : 9786058278752-1

Danik Sanal Öğretmen serisi mobil uygulama ve kitapları, teknoloji ve eğitimin modern yaklaşımlara uygun bütünleşmesini sağlamaktadır. Afrika, Sanal Öğretmen Danik kitabı ile çocuğunuz gerçek dünya ile sanal dünya arasında bağlantı kuran en yenilikçi öğretim teknolojileri ile tanışsın.

Danik Sanal Öğretmen Polis Çocuklar için İngilizce Alfabe

Danik Sanal Öğretmen İngilizce Alfabe (Polis) kartlar serisi ve mobil uygulaması ile çocuğunuz kitapta bulunan etkinlikler ile güzel yazı defterinde alıştırmalar yaparak İngilizce harfleri ve rakamları öğrenir. Tablet veya telefonunuzun kamerasını etkinliklerin bulunduğu sayfanın üzerine getirdiğinizde Sanal Öğretmen Danik canlanır. Danik kitapta yer alan etkinliklerle ilgili ipuçları verir ve çocukları yönlendirir. İngilizce harflerin ve kelimelerin doğru telaffuzlarını şarkılar eşliğinde öğretir. Öğrenmenin kalıcılığının sağlanması ve çocuğun eğitim sürecine ilgisinin güçlendirilmesi amacıyla uygulamaya eğlenceli karakol oyunu eklenmiştir.

Danik Sanal Öğretmen Resim Yapmayı Öğreniyoruz

Danik Sanal Öğretmen Resim Yapmayı Öğreniyoruz kartlar serisi ve mobil uygulaması ile resim yapmak artık çok daha eğlenceli ve kolay. Tablet ve telefonunuzun kamerasını alıştırmaların üzerine getirdiğinizde Sanal Öğretmen Danik ortaya çıkar. Görevleri anlatır. Adım adım şekilleri çizmeyi öğretir. Çeşitli resim yapma yöntemlerini gösterir ve yine telefon ve tabletler aracılığıyla çocuğunuzun çizdiği ve boyadığı resimleri 3 boyutlu olarak anlatır. Çocuklarınız resim defterinde basitten zora doğru alıştırmalar yapar, öğrenmenin kalıcılığının sağlanması ve çocuğun eğitim sürecinin güçlendirilmesi amacı ile programda, çocuğun kendi çizdiği ve boyadığı kahramanlardan oluşan çizgi filmler yer almaktadır. 

Danik Sanal Öğretmen Africa İngilizce Öğreniyoruz

Danik Sanal Öğretmen Afrika   kartlar serisi ve mobil uygulaması ile çocuğunuz kitapta bulunan etkinlikler ile İngilizce öğreniyor bir taraftan da eğleniyor. Tablet veya telefonunuzun kamerasını etkinliklerin bulunduğu sayfanın üzerine getirdiğinizde Sanal Öğretmen Danikcanlanır .Danik kitapta yer alan etkinliklerle ilgili ipuçları verir ve çocukları yönlendirir ve çocuklara İngilizce renkleri,haftanın günlerini ,rakamları,şekilleri ,vücudumuzun organlarını  şarkılar ve oyunlar eşliğinde öğretir . 

Danik Sanal Öğretmen Piyano

Danik Sanal Öğretmen Piyano kartlar serisi ve mobil uygulaması ile çocuğunuza müziğin büyülü dünyasının kapılarını açıyor. Tablet veya telefonunuzun kamerasını notaların bulunduğu kartların üzerine getirince Sanal Öğretmen Danik cihazınızın ekranında canlanır ve sanal piyano tuşlarıyla öğretici derslere başlar. Öğrenilmesi zor olan notalar sanal öğretmen Danik sayesinde eğlenceli ve daha kolaydır. 

Danik Sanal Öğretmen Aşçıbaşı

 Danik Sanal Öğretmen Aşçıbaşı kartlar serisi ve mobil uygulaması ile çocuklar basit yemek tarifleri öğrenirken mutfak ve yiyecek içeceklerle ilgili İngilizce kelimeler öğrenir. Tablet ve telefonunuza yüklediğiniz Danik Aşçıbaşı Application ile çocuğunuz telefonun kamerasını Danik’in bulunduğu yere tutarak onu canlandırır. Ondan yemek tarifleri alır çocuklara görevlerini anlatır ve çocuğunuza adım adım basit yemekler yapmayı öğretir ve onunla aşçılığın sırlarını paylaşır. Bu kartlarda çocuğunuzun mutfakla ilintili İngilizce kelimeleri ezberlemesine yardımcı olacak sesli dosyalar ve 2 mantık oyunu konulmuştur.

 Danik Sanal Öğretmen Güneş Sistemi

Danik güneş  sistemi sanal öğretmen serisi mobil uygulama ve kartları, çocuğunuza uzayın gizemlerini keşfetmesi için fırsatlar sunuyor. Akıllı telefon ve tabletlerinize indirdiğiniz Danik Solar Sistem Application ı ile Sanal Öğretmen Danik’i canlandırıp ondan uzayın ve güneş sistemimizin bilinmeyenlerini hikayeler eşliğinde çocuklara aktarır. Kartlarda bulunan uzay gemisini çocuklar boyar ve boyadığı renklerdeki uzay gemisi ile güneş sisteminde yolculuğa çıkar ve uğradığı her gezegen kendini anlatır.

 Danik Sanal Öğretmen Çocuklar için Origami

 Danik Sanal Öğretmen Origami kartlar serisi ve mobil uygulaması ile çocuğunuzla birlikte origami teknikleri ile kağıttan ilginç hayvan modelleri yapmayı öğreneceksiniz. Tablet ve telefonunuza yüklediğiniz DanikOrigami Application ile çocuğunuz telefonun kamerasını Danik’in bulunduğu yere tutarak onu canlandırır ve Danikkağıttanorigami yapmayı adım adım göstererek çocuğunuza yardım edecektir. Ayrıca origami modellerini yaptıktan sonra onları telefonda veya tablette canlandırabileceksiniz.

 

Sosyal medyada bizi takip edin

Facebook: https://www.facebook.com/artgekids
Instagram: https://www.instagram.com/artgekids
Web sitemiz: https://kids.artgesoft.com
Gizlilik Politikası: https://kids.artgesoft.com/gizlilik-politikasi

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.