Yayın Uygulaması

ArtGe Kids Yayınları

Son yıllarda bilişim teknolojileri alanında en çok dikkat çeken çalışmalardan birisi de Artırılmış Gerçeklik(AG) olarak ifade edilen Augmented Reality(AR) teknolojisidir. Artırılmış gerçeklik birçok alanda çalışmanın yapıldığı, gün geçtikçe günlük hayatımızda daha fazla yer almaya başlamış bir teknolojidir. Gerçeklik teknolojisi terimi temelde sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik olarak ikiye ayrılabilir. Sanal gerçeklik, bilgisayar kaynaklı üç boyutlu oyunlarda karşılaşılan, kullanıcının bu ortama girdiğinde dünya ile ilişkisinin tamamen yok olduğu bir ortam olarak ifade edilebilir. Buna karşın artırılmış gerçeklik; gerçek dünya ile bağlantısını devam ettiren, veri ve görüntülerin gerçek dünya görüntülerine eklene bildiği, gerçek ve sanal nesnelerin aynı ortamda birlikte algılanmasını sağlayan bir ortam olarak ifade edilebilir. AR Yayın uygulamalarımız ile Kitap,Dergi,Broşür vb basılı materyallerde Artırılmış Gerçeklik Teknolojisini kullanarak siz değerli müşterilerimizin piyasa koşullarında üstünlük sağlamasını hedefliyoruz.

               SANAL ÖĞRETMENİM DANİK SERİSİ              

 

                                           

Danik Sanal Öğretmen Polis Çocuklar için İngilizce Alfabe

Danik Sanal Öğretmen İngilizce Alfabe (Polis) kartlar serisi ve mobil uygulaması ile çocuğunuz kitapta bulunan etkinlikler ile güzel yazı defterinde alıştırmalar yaparak İngilizce harfleri ve rakamları öğrenir. Tablet veya telefonunuzun kamerasını etkinliklerin bulunduğu sayfanın üzerine getirdiğinizde Sanal Öğretmen Danik canlanır. Danik kitapta yer alan etkinliklerle ilgili ipuçları verir ve çocukları yönlendirir. İngilizce harflerin ve kelimelerin doğru telaffuzlarını şarkılar eşliğinde öğretir. Öğrenmenin kalıcılığının sağlanması ve çocuğun eğitim sürecine ilgisinin güçlendirilmesi amacıyla uygulamaya eğlenceli karakol oyunu eklenmiştir.

Ürün Fiyatı: 14,00 TL                       Ürün Barkodu: 9786058278769

 

Danik Sanal Öğretmen Resim Yapmayı Öğreniyoruz

Danik Sanal Öğretmen Resim Yapmayı Öğreniyoruz kartlar serisi ve mobil uygulaması ile resim yapmak artık çok daha eğlenceli ve kolay. Tablet ve telefonunuzun kamerasını alıştırmaların üzerine getirdiğinizde Sanal Öğretmen Danik ortaya çıkar. Görevleri anlatır. Adım adım şekilleri çizmeyi öğretir. Çeşitli resim yapma yöntemlerini gösterir ve yine telefon ve tabletler aracılığıyla çocuğunuzun çizdiği ve boyadığı resimleri 3 boyutlu olarak anlatır. Çocuklarınız resim defterinde basitten zora doğru alıştırmalar yapar, öğrenmenin kalıcılığının sağlanması ve çocuğun eğitim sürecinin güçlendirilmesi amacı ile programda, çocuğun kendi çizdiği ve boyadığı kahramanlardan oluşan çizgi filmler yer almaktadır.

Ürün Fiyatı:14,00 TL                        Ürün Barkodu: 9786058278776

 Danik Sanal Öğretmen Africa İngilizce Öğreniyoruz

Danik Sanal Öğretmen Afrika   kartlar serisi ve mobil uygulaması ile çocuğunuz kitapta bulunan etkinlikler ile İngilizce öğreniyor bir taraftan da eğleniyor. Tablet veya telefonunuzun kamerasını etkinliklerin bulunduğu sayfanın üzerine getirdiğinizde Sanal Öğretmen Danikcanlanır .Danik kitapta yer alan etkinliklerle ilgili ipuçları verir ve çocukları yönlendirir ve çocuklara İngilizce renkleri,haftanın günlerini ,rakamları,şekilleri ,vücudumuzun organlarını  şarkılar ve oyunlar eşliğinde öğretir .

 

Ürün Fiyatı: 14,00 TL                       Ürün Barkodu: 9786058278752

 

Danik Sanal Öğretmen Piyano

Danik Sanal Öğretmen Piyano kartlar serisi ve mobil uygulaması ile çocuğunuza müziğin büyülü dünyasının kapılarını açıyor. Tablet veya telefonunuzun kamerasını notaların bulunduğu kartların üzerine getirince Sanal Öğretmen Danik cihazınızın ekranında canlanır ve sanal piyano tuşlarıyla öğretici derslere başlar. Öğrenilmesi zor olan notalar sanal öğretmen Danik sayesinde eğlenceli ve daha kolaydır.

 

 

Ürün Fiyatı:14,00 TL                        Ürün Barkodu: 9786058235618

 

Danik Sanal Öğretmen Aşçıbaşı

Danik Sanal Öğretmen Aşçıbaşı kartlar serisi ve mobil uygulaması ile çocuklar basit yemek tarifleri öğrenirken mutfak ve yiyecek içeceklerle ilgili İngilizce kelimeler öğrenir. Tablet ve telefonunuza yüklediğiniz Danik Aşçıbaşı Application ile çocuğunuz telefonun kamerasını Danik’in bulunduğu yere tutarak onu canlandırır. Ondan yemek tarifleri alır çocuklara görevlerini anlatır ve çocuğunuza adım adım basit yemekler yapmayı öğretir ve onunla aşçılığın sırlarını paylaşır. Bu kartlarda çocuğunuzun mutfakla ilintili İngilizce kelimeleri ezberlemesine yardımcı olacak sesli dosyalar ve 2 mantık oyunu konulmuştur.

 

Ürün Fiyatı: 14,00 TL                       Ürün Barkodu: 9786058278783

Danik Sanal Öğretmen Güneş Sistemi

Danik güneş  sistemi sanal öğretmen serisi mobil uygulama ve kartları, çocuğunuza uzayın gizemlerini keşfetmesi için fırsatlar sunuyor. Akıllı telefon ve tabletlerinize indirdiğiniz Danik Solar Sistem Application ı ile Sanal Öğretmen Danik’i canlandırıp ondan uzayın ve güneş sistemimizin bilinmeyenlerini hikayeler eşliğinde çocuklara aktarır. Kartlarda bulunan uzay gemisini çocuklar boyar ve boyadığı renklerdeki uzay gemisi ile güneş sisteminde yolculuğa çıkar ve uğradığı her gezegen kendini anlatır.

 

Ürün Fiyatı: 14,00 TL                       Ürün Barkodu: 9786058235601

 

Danik Sanal Öğretmen Çocuklar için Origami

Danik Sanal Öğretmen Origami kartlar serisi ve mobil uygulaması ile çocuğunuzla birlikte origami teknikleri ile kağıttan ilginç hayvan modelleri yapmayı öğreneceksiniz. Tablet ve telefonunuza yüklediğiniz DanikOrigami Application ile çocuğunuz telefonun kamerasını Danik’in bulunduğu yere tutarak onu canlandırır ve Danikkağıttanorigami yapmayı adım adım göstererek çocuğunuza yardım edecektir. Ayrıca origami modellerini yaptıktan sonra onları telefonda veya tablette canlandırabileceksiniz.

 

Ürün Fiyatı: 14,00 TL                       Ürün Barkodu: 9786058278790

 

SİHİRLİ BOYAMA MAGİC BOOK SERİSİ

Magic Book DİNOZORLAR Sihirli Boyama Kitabı 

Eğlenerek öğrenin; Boyama sayfalarındaki resimleri dilediğiniz gibi boyayın,
Magic book uygulaması ile dinozorları boyadığınız renklerle 3 boyutlu canlandırın,
Canlandırdığınız dinozorları hareket ettirin, onlarla oyunlar oynayın, Canlandırdığınız dinozorların fotoğrafını çekin, sevdiklerinizle paylaşın, Kahramanımız MAFİ’den dinozorlar hakkında ilginç bilgiler öğrenin, Boyama sayfalarının arkasında bulunan bulmacalarla dikkatinizi ölçün. Kitapta yer alan dinozorlar; Diplodocus, Triceratops, Pterodactyl, Plesiaur, Stegosaurus.

Ürün Fiyatı: 10,00 TL                       Ürün Barkodu: 9786058278707

 

Magic Book Sihirli Boyama Kitabı Erkekler için

Eğlenerek öğrenin; Boyama sayfalarındaki resimleri dilediğiniz gibi boyayın,
Magic book uygulaması ile nesneleri, karakterleri boyadığınız renklerle 3 boyutlu canlandırın, Canlandırdığınız nesneleri karakterleri hareket ettirin, onlarla oyunlar oynayın, Canlandırdığınız nesnelerin, karakterlerin fotoğrafını çekin, sevdiklerinizle paylaşın, Kahramanımız MAFİ’den bu nesneler ve karakterler hakkında ilginç bilgiler öğrenin, Kitapta yer alan karakter ve nesneler; Robot, tank, balon, otomobil, ev, kelebek, dinozor, vapur, roket, balık, pasta…

Ürün Fiyatı: 10,00 TL                       Ürün Barkodu: 9786058278714

 

Magic Book SİRK Sihirli Boyama Kitabı 

Eğlenerek öğrenin; Boyama sayfalarındaki resimleri dilediğiniz gibi boyayın,
Magic book uygulaması ile sirk karakterlerini boyadığınız renklerle 3 boyutlu canlandırın, Canlandırdığınız sirk karakterlerini hareket ettirin, onlarla oyunlar oynayın, Canlandırdığınız sirk karakterlerinin fotoğrafını çekin, sevdiklerinizle paylaşın, Kahramanımız MAFİ’den sirkler hakkında ilginç bilgiler öğrenin, Kitapta yer alan sirk karakterleri; Palyaço, eğitilmiş aslan, sihirbaz, akrobat, gösteri atı.. .

Ürün Fiyatı: 10,00 TL                       Ürün Barkodu: 9786058278745

 

 

Magic Book Sihirli Boyama Kitabı Kızlar için 

Eğlenerek öğrenin; Boyama sayfalarındaki resimleri dilediğiniz gibi boyayın,
Magic book uygulaması ile nesneleri, karakterleri boyadığınız renklerle 3 boyutlu canlandırın, Canlandırdığınız nesneleri karakterleri hareket ettirin, onlarla oyunlar oynayın, Canlandırdığınız nesnelerin, karakterlerin fotoğrafını çekin, sevdiklerinizle paylaşın, Kahramanımız MAFİ’den bu nesneler ve karakterler hakkında ilginç bilgiler öğrenin, Kitapta yer alan karakter ve nesneler; Tek boynuzlu At (Unicorn), balık, vapur, oyuncak bebek, ev, fayton, balon, kelebek, dinozor, zürafa, pasta…

Ürün Fiyatı: 10,00 TL                       Ürün Kodu: 9786058278738

 

Magic Book HAYVANAT BAHÇESİ Sihirli Boyama Kitabı 

Eğlenerek öğrenin;Boyama sayfalarındaki resimleri dilediğiniz gibi boyayın,
Magic book uygulaması ile sirk karakterlerini boyadığınız renklerle 3 boyutlu canlandırın, Canlandırdığınız sirk karakterlerini hareket ettirin, onlarla oyunlar oynayın, Canlandırdığınız sirk karakterlerinin fotoğrafını çekin, sevdiklerinizle paylaşın, Kahramanımız MAFİ’den sirkler hakkında ilginç bilgiler öğrenin, Kitapta yer alan sirk karakterleri; Palyaço, eğitilmiş aslan, sihirbaz, akrobat, gösteri atı.. .

Ürün Fiyatı: 10,00 TL                                  Ürün Barkodu: 9786058278721

 

 

4D Canlanıyor Artırılmış Gerçeklik Kartları

Dinozorlar 4D Canlanıyor Artırılmış Gerçeklik Kartları  

Dünyamızın gördüğü en etkileyici ve vahşi canlılarını yakından incele, nasıl hareket ettiklerini gör. Yeteneklerini Beslenme şekillerini, yaşam özelliklerini ve hayatta kalma yöntemlerini keşfet.

15 farklı ve harika dinozoru ‘DİNOZORLAR 4D CANLANIYOR’ uygulaması ile canlandır.

Akıllı cihazınızı kullanarak, Artırılmış gerçeklik içerikli ve sanal ortam destekli bu harika kartlarla, tarih öncesi hayvanlarını yakından gözlemleyebilirsiniz. Üç boyutlu gerçekçi animasyonlarla ve yaşam hikâyeleriyle dinozorlar dünyası hakkında bilinmeyenleri keşfedin.

Kartlar ile birlikte hediye çıkartmaları dilediğiniz yere yapıştırın ve dinozorunuz orada canlansın. Yaratıcı fikirler bekliyoruz. Bu fikirleri sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız.

Hediye T-Rex posterini kullanarak sizin kadar büyük T-Rex’i canlandırarak fotoğraf çekebilirsiniz.

 

Fiyat: 10 TL                                                                                     Barkod: 9786058235625